F&S Riks styrelse

I Friskis&Svettis Riks styrelse ingår: Peter Lilja, Anneli Östberg, Emelie Parkman, Jens Wikström, Maria Ågren, Seppo Vaihela, Toomas Tartu

Peter Lilja, Ordförande

F&S Generalsekreterare

Susanne Jidesten

+46 76 320 32 60

susanne.jidesten@riks.friskissvettis.se

Onlineträning

Har du frågor eller synpunkter kring onlineträningen maila oss på:

onlinetraning@friskissvettis.se

 

F&S Riks kontor

The Park

Magnus Ladulåsgatan 3

118 65 Stockholm

 

F&S Riks team träning och utbildning

Tina Uppfeldt, Träningsutvecklingschef

+46 8 545 517 45 

tina.uppfeldt@riks.friskissvettis.se

 

Nina Forsberg, Tränings- och utbildningsutvecklare, Ansvarig utbildning

+46 8 545 517 46

nina.forsberg@riks.friskissvettis.se

 

Josefina Kihlström, Träningsutvecklare

+46 8 545 517 57

josefina.kihlstrom@riks.friskissvettis.se

 

Magnus Strömberg, Träningsutvecklare

+46 8 545 517 51 

magnus.stromberg@riks.friskissvettis.se

 

Helen Eriksson, Träningsutvecklare

+46 8 545 517 48 

helen.eriksson@riks.friskissvettis.se

 

 

F&S Riks team förening

Christer Ferngren, Utvecklingschef

+46 70 465 90 02

christer.ferngren@riks.friskissvettis.se

 

Monica Erlandsson, Föreningsutvecklare

+46 8 545 517 52 

+46 70 252 18 09

monica.erlandsson@riks.friskissvettis.se

 

Örjan Åhlén, IT-samordnare

+46 8 51517005

+46 70 165 01 34

orjan.ahlen@riks.friskissvettis.se

 

Marie Hemborg Elliot, Utbildningsadministratör

+46 8 545 517 41

marie.hemborg.elliot@riks.friskissvettis.se

 

Sofia Kavakliotis, Utbildningsadministratör

+46 8 545 517 42 

sofia.kavakliotis@riks.friskissvettis.se

 

Emelie Ekstedt, Ekonomi och administration 

+46 70 465 00 43

emelie.ekstedt@riks.friskissvettis.se

 

F&S Riks team kommunikation

Maria Zanchi, Kommunikationschef

+46 70 223 89 43

maria.zanchi@riks.friskissvettis.se

 

Tobias Peterson, Art Director

+46 8 545 517 54

tobias.peterson@riks.friskissvettis.se

 

Anne Sahlin, Ansvarig digital plattform

+46 8 545 517 47

anne.sahlin@riks.friskissvettis.se

 

Maria Lindblå Molander, Kommunikatör

+46 8 545 517 56

maria.lindbla@riks.friskissvettis.se

 

Johanna Bond, Digital producent

+46 8 510 517 65

johanna.bond@riks.friskissvettis.se