Verksamhetschef

Johan Thor
johan@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-173151

Chef för träning och innovation

Emilia Thor
emilia@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-173155

Försäljningschef

Magnus Blomgren
magnus@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-173158

Försäljningskoordinator

Emelie Holm
emelie.h@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-777 91 10

Kommunikationsansvarig

Sophia Andersson
sophia@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-173153

Gymansvarig

Emelie Andersen
emelie@jonkoping.friskissvettis.se

Träningsansvarig

(Spinning, Indoor walking, Träna ute, Flex, Core, Yoga, Enkel, Träning för barn, Träning för äldre)

Jakob Hanberger
jakob@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-173156

Träningsansvarig

(Cirkelfys, Skivstång, HIT, Power hour, Modus, Dans, Jympa, Box)

Lo Larsson
lo@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-777 91 11

Servicetekniker

Daniel Jacobsson
daniel@jonkoping.friskissvettis.se
Tel. 036-777 91 12